Baraj Dizisi Yeni Sezon Yeni Bölüm İzle

Geçtiğimiz sezon pandemi ile birlikte 2. bölüm sonrasında ara verilen FOX Tv Dizisi Baraj yeni sezon yeni bölümüyle bu akşam 20.00'da ekranlarda yerini alıyor. Baraj dizisi yayınlanan 2 bölümü ile izleyicilerin beğenisini kazanmıştı. Yeni sezonla birlikte dizide neler yaşanacak hep birlikte göreceğiz.

Baraj dizisi MEDYAPIM & N0:9 PRODUCTIONS ortaklığında yayın hayatına başlayan bir proje. Dizinin oyuncuları ise, Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük ve Sumru Yavrucuk gibi oyuncular yer alıyor.

Baraj Dizisi Konusu

Yeşilçam klasiklerinden olan1977 yapımlı, başrollerinde Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın oynadığı “Baraj” isimli filmin dizi uyarlaması olarak izleyici karşısına çıkacak olan yapımda Nazım’ın, internette bir arkadaşlık sitesinde Nehir’le tanışma hikayesi konu alınıyor.

Birbirlerini hiç görmemiş olma durumu, Nehir’in fotoğrafını göndermesiyle değişir. Nehir’in çok güzel ve kendinden genç olduğunu düşünen Nazım yüzündeki yara yüzünden kendi fotoğrafını göndermeye çekinir ve Nehir’in ısrarı ve onu kaybetme korkusundan dolayı Nazım, baraj inşaatına İstanbul’un renkli hayatından sürgün gönderilmiş, yakışıklı ve çapkın bir genç olan Tarık’ın fotoğrafını gönderir. Nehir’in fotoğraftaki Tarık’ı beğenmesi ve sürpriz bir şekilde baraja gelmesi ile birlikte olaylar gelişmeye başlar.

Baraj 3. Bölüm İzle

Yeni sezona çok hızlı başlayan Baraj dizisi 3. bölümünde tüm sırlar ortaya çıkmaya başlıyor ve heyecan artıyor.