Bir Annenin Günahı 3. Bölüm İzle

Kim bir başkası için kendi hayatını hiçe sayar? Cümlesi ile başlayan Bir Annenin Günahı 3. bölüm izle sayfasındasınız.

Önceki hafta yaşanan gelişmelerde, Suna, oğlu Yusuf’u yaşatabilmek için büyük günahı işler ve Sadri Güngör’ü vurur. Şimdi hem Sadri Güngör, hem de Yusuf hastanede yaşam savaşı vermektedir. Bu savaşın galibi Yusuf olur ve geçirdiği ameliyat sonucunda hayata tekrar tutunur. Oğlunun yaşamasıyla hayat bulan Suna, Sadri Güngör’ün ölümüyle şok yaşar. Artık hiç unutamayacağı vicdanıyla baş başadır. Vicdanın sesi ise, Sadri Güngör’den başkası olmayacaktır.

Bir Annenin Günahı 3. Bölüm İzle

Fragmanda izlediklerimize göre, Yusuf’un gerçekleri ortaya çıkarmak uğruna, Bekir’in suçsuzluğunu ispat edip onu kurtarmak için gösterdiği çaba, Suna’yı giderek daralan bir çemberin için hapsederken, Yağmur’la aralarına yıkılması imkansız gibi duran bir duvar örecektir. Yusuf, Yağmur’la aralarındaki duvarı yıkıp gerçek katili bulmak için çıktığı bu yolda adım adım annesi Suna’ya yaklaştığından habersizdir. Bir Annenin Günahı 3. bölümü bu akşam Kanal D ekranlarında 20.00'da izleyicileriyle buluşacak.

Bir Annenin Günahı Oyuncuları

Özge Özberk (Suna), Musa Uzunlar (Sadi Güngör), Mert Yazıcıoğlu (Yusuf), Emre Kınat (Çetin Alaz), Simay Barlas (Yağmur Güngör), Pamir Pekin (İbrahim Komser), Alihan Türkdemir (Ali), Mina Derman (Zehra) gibi oyuncular dizi kadrosunda yer almaktadır.