Gönül Dağı 7. Bölüm İzle

Bozkırda bir anadolu masalı temasıyla başyan yeni dizilerde Gönül Dağı 7. bölüm izle sayfasında detayları bulabilirsiniz.

Gönül Dağı geçmiş gölümünde, Taner ve amcaoğulları biranda kasabaya gelen SNK Havacılık şirketine ürettikleri uçaklarını göstereceklerdir. Fakat ufak bir sorunları vardır, uçak henüz hazır değildir. Amcaoğulları, uçağı test uçuşuna yetiştirmek için büyük bir gayretle çalışmaya başlarlar. Bütün Gedelli’nin canlı yayında izlemek için sabırsızlıkla bekledikleri bu uçuş gerçekleşecek midir? Dilek’in kasabada kalmasından sonra Taner hem sevinç hem de şaşkınlık yaşamıştır.

Gönül Dağı 7. Bölüm İzle

Son fragmanı incelediğimizde yeni bölümde karşımıza şunlar çıkmakta, Taner ve Dilek, uçağın istedikleri hibi uçmasıyla beraber ilişkilerinde yeni bir döneme girmişlerdir. Artık geriye sadece Taner’in Dilek’e olan duygularını açması kalmıştır. Taner tıpkı çocukluğundaki gibi tren yolu kenarında Dilek’le patates yemek için sözleşir. Taner duygularını Dilek’e açabilecek midir? bütün bunların yanıtı bu akşam 20.00'da TRT ekranlarında.

Gönül Dağı Oyuncuları

TRT 1 ekranlarının yeni dizilerinden olan yapımın oyuncuları, Berk Atan (Taner), Gülsim Ali İlhan (Dilek), Yavuz Sepetçi (Ciritçi Abdullah), Ege Aydan (Celal Bey), Semih Ertürk (Veysel) ve Ecem Özkaya (Zahide) gibi usta oyuncuları kadrosunda barındırıyor.