Kırmızı Oda 14. Bölüm İzle

İzleyicileri ekran başına kitleyen yapımlar arasında bulunan Kırmızı Oda 14. bölüm ile TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.

Dram ve psikoloji üzerine televizyon ekranlarına uyarlanan Kırmızı Oda, Yazar Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun İçi adlı eserinden uyarlanmıştır. Her bölümü ile hakkında çok fazla söz ettiren yapımda 14. bölüm gene büyük beğeni toplayacak gibi görünüyor. Alya gibi karakterlerin yaşam hikayeleri tüm izleyicileri derinden etkilemişti.

Kırmızı Oda 14. Bölüm Fragmanı

Boncuk karakterinin ön plana çıktığı Kırmızı Oda 14. bölümünde fragmana göre yaşanan olaylarda Boncuk karakteri ermişler konusunda bazı imgeler görmektedir. Bu gördükleri özel yaşamını alt üst etmiş durumdadır. Selvi karakteri ise 35 yıl aradan sonra ilk kez dışarıya adımını atmak için girişimde bulunur ve olaylar gelişir.

Kırmızı Oda Canlı İzle

Doktor hanım rolünde Binnur kaya yer alırken, Doktor Piraye rolünde Tülin Özen yer almakta. Doktor Deniz rolünde ise Burak Sevinç yer alırken, Doktor Ayşe rolünde ise Meriç Aral yer almaktadır. Ayrıca dizide yer alan hasta rollerinde belirli aralıklarda usta oyuncuların da yer aldığı kırmızı oda Her hafta Cuma günü TV8 ekranlarında yayına girmektedir.