Menajerimi Ara 2. Bölüm İzle

Star Tv yeni serzon dizileri arasında yer alan Menajerimi Ara isimli dizi büyük ilgi gördü. Peki Menajerimi Ara 2. bölümde bizleri neler bekliyor? Yeni dizi Menajerimi Ara son bölümüyle bu akşam izleyicilerinin karşısına çıkıyor.

Kaliteli projelerle karşımıza çıkan Ay Yapım projesi olan Menajerimi Ara kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu gibi isimler yer alıyor. 1. bölümü ile büyük beğeni toplayan dizi Salı günleri 20.00'da yayına başlıyor. Bu akşam 2. bölümü yayınlanacak olan diziyi izleyicileri sabırsızlıkla bekliyor.

Menajerimi Ara 1. Bölümde neler olmuştu?

Hayalini kurduğu oyunculukm için Antalya’dan İstanbul’a yolculuğa çıkan Dicle, sinema dünyasında kendine bir yer edinmek ve bu devasa, acımasız şehirde yaşayabilmek için canla başla çabalamaktadır. Uzun süre iş aramasına rağmen her gittiği yapım şirketinden eli boş döner. Fakat bir süre sonra hayallerini süsleyen sinema sektörünün köpekbalıklarıyla dolu olduğunu anlar.

Dicle hayallerinin tükendiği yerde yardım isteyebileceği tek bir insan kalmıştır; hiç görmediği, kendisini daha doğmadan terk eden babası Kıraç Özdal sektörün ünlü menajerlik şirketlerinden biri olan Ego Ajans’ın beş ortağından biridir. Kıraç, varlığını herkesten sakladığı kızı Dicle’yi karşısında gördüğünde büyük şok yaşar. Babasının yardım ricasını savuşturmaya çalışması Dicle’nin gururunu çok kırar. Ama hiç beklenmedik bir anda karşısına büyük bir fırsat çıkar ve babasına rağmen Feris’in ona yaptığı iş teklifini kabul eder ve olaylar gelişir.

Menajerimi Ara 2. bölümde bizi neler bekliyor?

Dizinin yeni tanıtımında İstanbul’a sinema sektöründe çalışmak için gelen Dicle’nin oyuncular ve menajerlerinin dünyasına girişiyle içine düştüğü dünyanın ipuçları veriliyor.