Ramo 23. Bölüm İzle

Konusu Adana ilimizde geçen son dönemlerin beğenilen dizisi Ramo 23. bölüm ile ekranlardaki yerini alıyor. 

Heyecanı bol diziler arasında yer alan BKM yapımı Ramno dizisinde aksiyon tüm hızyla sürüyor. Önceki bölümde, Cihangir, Ramo’nun hayatını bağışlamayı düşünmüyordur fakat Cihangir’in de üstündeki adamlar, Ramo’yu öyle erkenden kaybetmek istemiyorlardı. Aradıkları düşman olan Sarraf’ı Ramo getirmiştir onlara. Ramo ise yaşam hakkını tek şartla kazanır; başka birini öldürmek. Ramo’dan öyle birini öldürmesini isterler ki, bunu vicdanen de fikren de yapması mümkün değildir. Sibel de Ramo’ya kurulan bu tuzağı öğrenir ve ona yardım etmek ister. Sibel, Ramo’ya yardım etmek isterken kendi başını belaya sokar.

Ramo 23. Bölüm Fragmanı

Ramo 23. Bölüm fragmanına göre, Mahir’e silah doğrultan Ramo, Mazhar ve Yıldırım tarafından izlediğini de farkına varıyor ve buradan kurtulma şansının olmadığını düşünmektedir. Vasili’nin İstanbul’a gelmesi ise, Cihangir’in işlerinin daha da büyüteceğinin işareti oluyor. Cihangir ise tamda kontrolü tamamen ele geçirdiğini sanıyorken Mazhar’ın masaya Cihangir’in istemediği adamları oturtması sinirlerin gerilmesine neden oluyor.

Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği, Murat Yıldırım'ın 'Ramo' karakterine hayat verdiği adalet mücadelesinde Ramo en zirveye savaş açıyor. Dizide Murat Yıldırım dışında Esra Bilgiç, Olgun Şimşek, İlker Aksum, Yiğit Özşener, İdil Fırat, Devrim Özkan, Mustafa Yıldıran, Pelin Körmükçü, Efsane Odağ ve Sacide Taşener gibi önemli oyuncular yer alıyor.