Sen Çal Kapımı 8. Bölüm İzle

Başrollerinde Kerem Bürsin ve Hande Erçel'in yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisi 8. bölümüyle bu akşam 20.00'da Fox Tv ekranlarında yeni bölüm heyecanıyla devam ediyor.

8. bölüm için yayınlanan fragmanda, Serkan Bolat başkalarının eline geçen tasarımın nasıl geçtiğini düşünürken, Eda ise Serkan'la olan sözleşmesinin basının eline nasıl düştüğünü araştırmaya başlar. Ferit, Serkan’la Eda’nın ayrılık haberine kendine engel olamadan sevinen Selin’e çok içerliyor. Ferit için de tehlike çanları çalmaya başlıyor.

FOX TV canlı izle

Sen Çal Kapımı 7. Bölüm'de Neler Oldu?

Serkan Bolat, Eda’ya ilk kez içini açtı, onun için çok özel bir sırrını paylaştı. Eda ise, paylaştıkları anın büyüsüne kapılmış eve döndüğünde ise Ayfer, Eda’nın mutlulukla parlayan gözlerini fark eder hemen. Eda gerçekten aşık mıdır yoksa? Eda, Serkan’ın büyüsüne kapılmaktan çok korkuyor. Ama Eda için Serkan’dan uzak durmak o kadar çok zor ki. Ertesi gün Serkan’ın doğum günü. Fakat tabii ki Serkan Bolat doğum günü kutlamaktan nefret ediyor. Üstelik yayılan söylentiye göre doğum günlerini Selin’le geçiriyormuş. Bu sene de öyle olacak. Üstelik bir de Selin'e Serkan adına elleriyle çiçek hazırlamak zorunda kalıyor Eda, hem de notu da kendisi yazarak. Selin'in de kafası karışmaya başlıyor.