Çiftçi Tv Canlı

25.09.2020
Diğer Kanallar
İsim Çiftçi TV
Kategori Ulusal
Genel Merkezi İstanbul
İletişim [email protected]
Telefon 0 212 709 01 01
Adres https://ciftcitv.com

Çiftçi Tv canlı, tarıma yönelik programlarıyla ön planda olan tematik kanal Çiftçi Tv kanalını dilediğiniz ortamda platformumuz üzerinden canlı yayını izeleyebilirsiniz. Alternatifli yayınların yer aldığı Çiftçi Tv sayfamızda, kanala ait güncel yayın akışı saat saat yer almaktadır.

Türkiye özelinde tarıma yönelik yayınları, popüler belgesellerin yer aldığı blog sayfamızdan Çiftçi Tv'e ait birçok içeriğe ulaşabilirsiniz.  Çiftçi Tv, Yaşam Yayıncılık Radyo ve Televizn A.Ş.'e ait bir tematik kanalıdır.

Çiftçi Tv Tarihçesi

Tarımsal üretim kapasitesi ile dünyanın sayılı ülkeleri arasında yer almakta olan, nüfusunun üçte biri tarım ve hayvancılıkta çalışan ülkemizdeki çiftçilerin, modern tarım yöntemlerini ve mekanizasyonu benimsemesi, hem üretim kalitesi ve hem de kapasitesinin artması ile küresel rekabet edebilirliğini güçlendirmeye katkı sağlamayı amaç edinen tv kanalı Çiftçi Tv.

Ülkemizde ve dünyada Tarım ve hayvancılık, gıda gereksiniminin karşılanması, sanayi sektörüne girdi sağlanması, yarattığı ekonomik değer ve istihdam olanakları açısından bugün olduğu gibi gelecekte de önemini koruyacaktır.

Çiftçi Tv Frekansları

TÜRKSAT, Frekans : 12559Mhz, Polarizasyon : Dikey (Vertical), Symbol Rate : 27500 Ksym/s, Fec : 2/3. Digiturk 150. Kanal. D-Smart 199. Kanal. Fil Box 226. Kanal

Çiftçi Tv Canlı İzleyici Yorumları

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Sponsor Bağlantılar