FOX Tv Canlı

03.12.2020

FOX Tv Canlı Telif Hakkı Nedeniyle Kaldırıldı

FOX Tv Canlı kanalı üzülerek bildiriyoruz ki hak sahipleri tarafından yapılan telif hakkı bildirimi sonrası sitemizden kaldırılmıştır. Kanalı izlemek istiyorsanız kanalın kendi internet adresinden yayını izleyebilirsiniz.

Diğer Kanallar

Yayın Takılıyor FOX Tv nasıl izlerim
Kullandığınız platforma göre yayınları sağlıyoruz, örnek vermek gerekirse, FOX tv canlı yayınını mobil data kullanılan platformda kota dostu yayınlar, wi-fi erişimlerde yüksek çözünürlüklü yayınlar şeklinde kullanıcılara erişim sağlamaktayız. Bu konuda yaşanılan sıkıntılarda bize ulaşabilirsiniz.

FOX Tv canlı yayını başlamadı
İzleme ekranı üzerinde ingilizce bir uyarı nalıyorsanız, FOX tv canlı yayın kaynağı konusunda bazı sıkıntılar yaşadığımızı göstermektedir. Bu gibi durumlarda bizi haberdar ederseniz seviniriz.

Yayın kalitesini nasıl arttırabilirim
FOX tv canlı yayınlarında istediğiniz kaliteyi ayarlayabileceğiniz şekilde bir güncellemeyi yakın zamanda çıkartacağız. Mevcut yayınlarımız internet erişiminize göre otomatik olarak ayarlanmaktadır.

FOX Tv canlı, dizileri ve haber programlarıyla ön planda olan FOX TV kanalını dilediğiniz ortamda platformumuz üzerinden canlı olarak izeleyebilirsiniz. Alternatifli yayınların yer aldığı FOX Tv sayfamızda, kanala ait dizi ve haberleri güncel yayın akışı saat saat yer almaktadır.

The Walt Disney Company bünyesinde Türkiye'de yayın yapan ulusal televizyon kanallarından biridir. Türkiye geneli yayın yapan ulusal kanal, genelde dizi ve haber programlarıyla ön plana çıkmıştır.

FOX Tv Türkiye Tarihçesi

İlk olarak TGRT, İhlas Holding'e bağlı olan Huzur Radyo TV AŞ'ye aitti. Satış işlemi 15 Kasım 2006 tarihinde gerçekleştirilerek borsaya İhlas Holding tarafından bildirildi. Bu satış ile birlikte şirketin %56,5'i devredilmiş oldu. TGRT'yi satın alan Amerikalı medya grubu News Corporation'ın sahibi Rupert Keith Murdoch'dır.

News Corporation daha sonra bu şirketin diğer hissedarlarıyla da anlaşarak şirketin tümünü satın aldı. Smackdown ile Raw bu kanalda yayımlanmış, daha sonra Spor Smart kanalına geçmiştir. İki şovun da spikerleri Bülent Ülgen ve Ali Aydın yapmıştır. Bu satış işlemi, İhlas Yayın Holding AŞ'nin bağlı ortaklığı olan TGRT Haber TV AŞ ve bu şirketin bünyesinde bulunan TGRT Haber ve TGRT FM radyosunu kapsamamaktadır.

News Corporation, bu işlemi Ahmet Ertegün ile birlikte gerçekleştirdi. Ahmet Ertegün'ün Atlantic Records şirketiyle anılan şirket Şubat 2007'den beri içerisinde FOX adıyla kiralanan eskiden Et ve Balık Kurumu'na ait olan binadan yayın yapmaktadır. 18 Kasım 2008'de ise FOX, yıllardan beri TRT'nin yayınını gerçekleştirdiği, 2016 Yaz Olimpiyatları ve 2020 Yaz Olimpiyatları'nın yayın haklarını, Uluslararası Olimpiyat Komitesi'nden(IOC)satın aldı ve iptal etti.

19 Mayıs 2009'da FOX, yeni grafikler ve jeneriklere geçmiştir. Ayrıca 2010'da İtalya Ligi Serie-A yayın haklarını almışır. Fakat ayda sadece 1 veya 2 maç yayınlanmaktadır. FOX'da yayınlanan Beşiktaş-Fenerbahçe karşılaşmasında, 70 markanın 201 reklamı, 35 dakika boyunca ekranda yer bulmuştur. Medya Takip Merkezi’nin (MTM) reklam ölçüm raporuna göre, yayınlanan 35 dakikalık reklamın, 14 dakikası bant ve çerçeve reklamlardan, geriye kalanı ise kuşak reklamlardan oluşmuştur. Maçın çok önemli anlarını, o anda yayınlanan reklamlar nedeniyle izlemekte zorlanan taraftarların rahatsızlığına köşe yazarları da tercüman oldu.

FOX’un uyguladığı reklam stratejisi, ulusal gazetelerde yazan yedi köşe yazarı tarafından sert eleştirilere hedef olmuştur. Fox Ana Haber'i Hafta İçi Nazlı Tolga sunmuştur. 2 Eylül 2013'ten beri FOX Ana Haber'i hafta içi Fatih Portakal, hafta sonu ise Gülbin Tosun sunmaktadır.

11 Ağustos 2010'da logosunu saydam beyazdan üç boyutlu beyaz logoya çevirmiş; fakat daha sonra 1 Temmuz 2012'de yeniden yarı saydam logoya dönüş yapmıştır. Bununla birlikte jeneriklerini de yenileyerek, 16:9 görüntü formatına geçmiştir. 2017 yılında diğer 21st Century Fox kanalları ile birlikte The Walt Disney Company tarafından 52,4 milyar dolar karşılığında satın alınmıştır.

FOX Tv frekansları?
TÜRKSAT 4A uydusunda Frekans:12329 , Symbol Rate:6666 , FEC:2/3 ve Polarizasyon: H-Yatay frekanslarında yayın yapıyor.

FOX Tv Dizileri?

Baraj
FOX Tv yeni dizilerinden olan baraj 1977 yapımı Baraj filminin dizi uyarlaması olarak karşımıza çıkıyor. ilk bölümlerinde büyük beğeni sağladı. Baş rollerinde Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz ve Burak Yörük yer alıyor.

Yasak Elma
Pazartesi günleri Fox Tv canlı ekranlarında yayınlanan Yasak Elma Dizisi kanalın sevilen dizileri arasında yer alıyor. Baş rollerinde Şevval Sam, Talat Bulut, Nesrin Cavadzade'nin yer aldığı dizinin yapımcılığını ise MED yapım üstlenmekte.

Kadın
Her hafta Salı günü saat 20:00'da Fox Tv ekranlarında yayınlanan "kadın" dizisi, ilk bölümü 24 Ekim 2017 tarihinde yayınlanan, MED ve MF ortak yapımı, senaryosunu Hande Altaylı'nın yazdığı dram türündeki Türk dizisidir. FOX Tv kanalında yayınlanan dizi için daha önce anne rolünde Özge Özpirinçci yer alıyor. Japonya yapımı "Woman" dizisinden uyarlanmıştır.

Ferhat ile Şirin
Cuma günler saat 20:00'da Fox Tv ekranlarına gelen Ferhat ile Şirin dizisinde başrolleri, Cansu Dere ve Tolga Sarıtaş paylaşmaktadır. Ferhat ile Şirin, O3 Medya ve Artistanbul imzalı, ilk bölümü 22 Kasım 2019 tarihinde yayınlanan, yönetmeliğini Mehmet Ada Öztekin'in yaptığı, senaryosunu Savaş Korkmaz'ın kaleme aldığı dram dizisidir. Masalsı bir aşk hikayesinin önündeki engelleri aşmaya çalışan Ferhat ile Şirin'in modern bir bakış açısıyla hikayesi tv ekranlarında gösterilmektedir.

Mucize Doktor
Perşembe günleri saat 20:00'da Fox Tv ekranlarında izlenebilen Mucize Doktor dizisinde başrolleri Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal ve Hazal Türesan paylaşmaktadır. Mucize Doktor, MF Yapım imzalı, ilk bölümü 12 Eylül 2019 tarihinde yayınlanan, senaryosu Pınar Bulut ve Onur Koralp tarafından yazılan medikal drama tarzında Türk televizyon dizisi. 2013 yapımı Güney Kore dizisi olan Good Doctor'dan esinlenerek uyarlanmıştır.

Diğer FOX Tv dizileri ise, Zümrüdüanka, Savaşçı ve Yasak Elma ekranlara gelmektedir.

FOX Tv Programları?

Çoğunlukta yarışma programlarının ağırlıkta olduğu FOX Tv canlı kanalında yayınlanan programlar. Yaparsın Aşkım, Benimle Söyle, Çağla ile Yeni Gün, Temizlik Benim İşim, Zuhal Topal'la Sofrada, Fatih Savaş ile Sohbet Gecesi gibi programlar yer alır.

FOX Tv Haber Programları?

Güne İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programıyla başlayan FOX Tv, akşam saatlerinde ise reyting rekortmeni Fatih Portakal ile FOX ana haber programı öne çıkmaktadır. Ayrıca seçim günleri yapılan seçim programlarıda yüksek izleyici kitlesini çekmektedir.

Diziler Ne Zaman Başlıyor?

Covid- 19 salgını nedeniyle sezonu kapatan dizi çekimlerinin, Eylül ayında tekrar başlaması bekleniyor.

FOX Tv Canlı İzleyici Yorumları

Yorum Ekle

Mucize Doktor Fan tarafından 2020-06-18 12:25:32 tarihinde gönderilmiştir.

Dizilere verilen ara sonrası birçok kanal yeni bölümlere başladı, mucize doktor fox canlı yayınında yer alacak mı?

nesrin tarafından 2020-06-18 12:23:40 tarihinde gönderilmiştir.

Fox tv dizileri ne zaman başlıyor? Diğer kanallarda normale dönüş başladı, yasak elma dizisini bekliyoruz, ne zaman başlayacak?

Fox haber tarafından 2020-04-15 15:32:48 tarihinde gönderilmiştir.

fox haber bülteni olmasa kimse sesimizi duymayacak gibi birtek ben hissetmiyorum sanırım. Dizi reytinglerini geçen bir haber programı olması boşuna değil fox tv haber ekibine teşekkürlerimi iletiyorum.

Diziler ne kadar ara verildi tarafından 2020-04-03 11:05:30 tarihinde gönderilmiştir.

izlediğimiz dizilerin tamamı fox tv kanalındaydı, dizilere ait yeni bölümler ne zaman yayınlanacak. Özellikle mucize doktor hiç kaçırmadan her hafta çarşamba izlediğimiz bir diziydi. Umarım virüs süreci kısa sürede biter ve eskiye dönebiliriz.

fox ana haber tarafından 2020-03-27 18:38:32 tarihinde gönderilmiştir.

fox tv ana haber olmasa bu kadar detayı bilemiyeceğiz, teşekkürler fatih portakal herkesin sesi olduğunuz için.

gulsum tarafından 2020-02-21 12:03:11 tarihinde gönderilmiştir.

yaparsın aşkım programını izlerken çok keyif alıyorum hep eşimle kendimi programda düşünüyorum nasıl olurdu diye ilker ayrık hep neşeli ol.

çalar saat tarafından 2020-02-21 12:01:18 tarihinde gönderilmiştir.

sabahların vazgeçilmezi benim için fox tv ekranlarında çalar saat programı İsmail Küçükkaya en iyi sabah haber programı sunan kişi benim gözümde teşekkürler.

temizlik tarafından 2020-02-19 21:41:22 tarihinde gönderilmiştir.

kadiri çok seviyoruz, keşke bizim evede gelse izlemesi çok keyifli saatini iple çekiyoruz hep devam etsin ne olur.

fox haber tarafından 2020-02-19 21:38:56 tarihinde gönderilmiştir.

sabahları, akşamları vazgeçilmezi benim için fox tv haber ve çalar saat günlük rutinim oldu. teşekkürler iyiki varsınız hep varolun.

benimle söyle tarafından 2020-02-03 09:28:37 tarihinde gönderilmiştir.

bir müzisyen olarak yarışmanın formatını çok beğenmediğimi belirtmek isterim, ama kendini seyrettiriyor bazen zaman ne çabuk geçti diyebiliyorum.

teşekkürler tarafından 2020-02-03 09:26:58 tarihinde gönderilmiştir.

zümrüdüanka dizisini beğenerek izliyoruz, fakat keşke cumartesi günü yerine haftaiçi bir gün tercih edilseydi bence izlenme oranları daha yüksek olurdu bu konuyu dikkate alırsanız sevinirim.

kadın tarafından 2020-02-03 09:24:26 tarihinde gönderilmiştir.

Kadın dizi neden final yapıyor seyretiğimiz güzel diziler teker teker final yapıyor, gerçi biraz tadında kalması için başarılı hamle fox tv den benzer yapımlar bekliyoruz.

adsiz tarafından 2019-12-04 14:33:27 tarihinde gönderilmiştir.

Son zamanlarda izlediğim diziler içerisinde en kaliteli yerli dizi tartışmasız mucize doktor, fox tv ekibini böyle bir diziyi bize sundukları için teşşekür ederim.

fatih tarafından 2019-11-24 14:19:32 tarihinde gönderilmiştir.

Fatih Portakal ile fox tv haberi severek izliyoruz.

ekinci tarafından 2019-11-24 14:18:23 tarihinde gönderilmiştir.

mobil için düşük kalite seçeneği eklermisiniz

tekrar tarafından 2019-11-24 14:17:05 tarihinde gönderilmiştir.

mucize doktor tekrarı ne zaman

Sponsor Bağlantılar

Yayın Akışı

Detaylı Gör

Kefaret
02:15 - 02:45

Zuhal Topal’la Sofrada
02:45 - 04:30

Babam Sınıfta Kaldı
04:30 - 06:00

Şevkat Yerimdar
06:00 - 08:00

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat
08:00 - 10:45

Çağla ile Yeni Bir Gün
10:45 - 12:45

Aşk Yeniden
12:45 - 13:45

Temizlik Benim İşim
13:45 - 16:00

Zuhal Topal’la Sofrada
16:00 - 19:00

Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber
19:00 - 20:00

Mucize Doktor
20:00 - 00:15