Haber Global Canlı

İsim Global Media Group
Kategori Haber
Genel Merkezi İstanbul
İletişim [email protected]
Telefon 0 212 414 13 24

Haber Global canlı, haber ve siyaset programlarıyla ön planda olan Azerbeycan kökenli Haber Global kanalını dilediğiniz ortamda platformumuz üzerinden canlı olarak izeleyebilirsiniz. Alternatifli yayınların yer aldığı Haber Global sayfamızda, kanala ait güncel yayın akışı saat saat yer almaktadır.

Gündem haberleri, son dakika haberlerin yer aldığı blog sayfamızdan Haber Global Tv'ye ait birçok habere ulaşabilirsiniz.  Haber Global TV, Global Media Group Prodüksiyon Televizyon Yayıncılık A.Ş.'e ait bir haber kanalıdır.

Haber Global Tarihçesi

Azerbaycanlı Global Medya Grup tarafından kurulan Haber Global isimli kanal 24 Eylül 2018 tarihinde yayın hayatına başladı. Genel Yayın Yönetmenliği'ni Suat Toktaş'ın yaptığı yeni haber kanalı bir süre önce TR24 olan ismini Haber Global olarak değiştirmiş ve Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'ndan 'yayın izni' almıştı. Kadrosuna kattığı ünlü haberciler arasında; Erhan Ertürk, Gülay Özdem, Senem Toluay Ilgaz, İnan Demirel, Sorel Dağıstanlı, Faruk Demirel, Ceren Akdağ, Seda Selek, Temel Okaygün, Başak Çubukçu ve Ela Sezen gibi isimler bulunuyor.

Haber Global Türksat 3A Yydusu Frekansı

Türksat 3A (HD) Frekans : 12685 MHz, Symbol Rate : 27500, Fec : 2/3, Pol : H (Yatay).

Haber Global Türksat 4A Yydusu Frekansı

Türksat 4A (SD) Frekans : 12379 MHz, Symbol Rate : 27500, Fec : 3/4, Pol : V (Dikey).

Haber Global Canlı İzleyici Yorumları

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?