Halk Tv Canlı

29.11.2020
Diğer Kanallar

Yayın akışına ulaşamıyorum? Halk Tv'de hangi program var?

Yayın akışlarına mümkün olduğunca önem vermeye çalışıyoruz fakat bazen teknik aksaklıklardan kaynaklı Halk Tv canlı yayın kanalına ait yayın akışını izleyicilerimize ulaştıramıyoruz. En kısa sürede yayın akışını sağlamış olmayı hedefliyoruz.

Halk Tv canlı, haber ve siyaset programlarıyla ön planda olan Halk Tv kanalını dilediğiniz ortamda platformumuz üzerinden canlı izeleyebilirsiniz. Alternatifli yayınların yer aldığı Halk Tv sayfamızda, kanala ait güncel yayın akışı saat saat yer almaktadır.

Gündem haberleri, son dakika haberlerin yer aldığı blog sayfamızdan Halk Tv'e ait birçok habere ulaşabilirsiniz.  Halk TV, HALK RADYO TELEVİZYON VE YAYINCILIK A.Ş.'e ait bir haber kanalıdır.

Halk Tv Tarihçe

Halk TV, Türkiye'de yayın yapan bir televizyon kanalıdır. 10 Ocak 2005 tarihinde Deniz Baykal'a yakın iş adamlarının girişimleriyle kurulmuştur. Ayrıca bu kanalla ilişkili bir de radyo istasyonu (Halk Radyo) vardır. Her saat başı haber veren bir kanaldır. Cumhuriyet Halk Partisi'ne olan yakınlığıyla bilinir. 2016 yılında yayın yapan güncel programlarının listesi ise şu şekildedir; Analiz, Ekonomi Gündemi, Ekonomi Politik, Empati, Gündem Özel, Halk Arenası, İyilik Sağlık, Köyün Delisi, Maniki Dünya, Medya Mahallesi, Özgür İrade, Şimdiki Zaman, Siyaset Rüzgarı, Sol Şerit, Zamanın Ruhu.

2019 İtibari ile HalkTv'ye ait yayında olan programlar, 1+1, Ana haber, Piyasalar Kapanırken, Enver Aysever ile Ayrıntılar, Haber Masası, Medya Mahallesi, Yavuz Oğhan ile BiDe Bunu İzle, Siyaset Kültürü, Türkiye Nereye, Ombudsman, Zamanın Ruhu.

Halk Tv Frekansı

Türksat 4A, Frekans:12422, Sembol Oranı:27500, Polarizasyon:V - Dikey, FEC:3/4.

Halk Tv Canlı İzleyici Yorumları

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Sponsor Bağlantılar