Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/canlitvizlemeli/public_html/app/controller/kanal.php on line 45
İBB TV Canlı - İBB TV Canlı Yayın İzle

İBB TV Canlı

29.03.2020
Diğer Kanallar
İsim İstanbul Büyükşehir Belediyesi TV
Kategori Yerel
Genel Merkezi İstanbul
İletişim iletisim@medya.istanbul
Telefon 0(212) 375 32 00

İBB TV canlı, İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait kanalda İstanbul'a yönelik programlar ön planda olan İBB TV kanalını dilediğiniz ortamda platformumuz üzerinden canlı izeleyebilirsiniz. Alternatifli yayınların yer aldığı İBB TV sayfamızda, kanala ait güncel yayın akışı saat saat yer almaktadır.

İstanbul hakkında haberleri, son dakika İstanbul duyurularının yer aldığı blog sayfamızdan İBB TV'e ait birçok habere ulaşabilirsiniz.  İBB TV, İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait bir haber kanalıdır.

İBB TV Tarihçesi

2011 yılında kurulan Medya AŞ, İstanbul’un değişik noktalarında bulunan ekranlarında her gün, kültür-sanattan spora, finanstan yol ve hava durumuna, eğitimden çevre ve sağlık programlarına kadar farklı içerik ve formatlarda yayınlar yapmaktadır. Dünyanın ilk şehir televizyonu olan Medya AŞ, bilgi, haber ve enformasyon akışının dijital ekranlarda sunumu dışında radyoları aracılığıyla da İstanbullulara ulaşmaktadır. Dünyanın ilk şehir televizyonu olan Medya AŞ, bilgi, haber ve enformasyon akışının dijital ekranlarda İstanbullulara ulaşmaktadır.

İstanbullular, İBB ve ona bağlı kuruluşları arasında bir bağ kurmak. Bu doğrultuda yayın hayatını başlatan ilk şehir televizyonu İBB TV ile geleneksel, dijital ve sosyal medyayı tek bir çatı altında topluyor.

Şehirdeki yatırım ve faaliyetlerden kültür sanat haberlerine, vizyona giren filmlerden raflarda yerini bulan son kitaplara kadar her şey bu ekranda. İstanbul için yaptığımız her çalışmada evrensel değerler çerçevesinde toplum ve insan yararını öncelikli olarak gösteren kanal.

İBB TV Yayın Frekansları

İBB TV’ye internetten, sosyal medyadan, açık hava araçlarından, mobilden hemen hemen her dijital platformdan erişim sağlayabilirsiniz.

Şuanda Yayında Olanlar

İBB TV Canlı İzleyici Yorumları

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Sponsor Bağlantılar