Kanal D Canlı

27.11.2020
Diğer Kanallar

Kanal D Canlı Yayınını Nasıl İzlerim?
Öncelikle kanal sayfamıza geldiğinizde Kanal D kanalının açık oldıuğundan emin olun. Masaüstü platformdan Kanal D canlı yayını izlenecek ise player otomatik olarak yayını başlatacaktır.

Mobil platformlarda Kanal D Canlı yayını Açılmadı
Mobil platformlarda veri politikaları gereği yayınları kullanıcı izni almadan otomatik olarak başlatamıyoruz, Kanal D yayını açabilmek için PLAY butonu görseline basmanız gereklidir. Ayrıca Player ekranında herhangibir yere basarakta yayını başlatabilirsiniz.

Kanal D Yayın Akışına Nasıl Ulaşabilirim?
Masaüstü ortamdan kanalı izleyecekseniz, sağ alanda Kanal D yayın akışı gösterilmektedir. Aynı zamanda gene Masaüstü uygulamada o an hangi program mevcutsa belirtilmektedir. Mobil platformda Kanal D yayın akışı için ekranı aşağı doğru kaydırmanız yeterlidir.

Kanal D canlı, dizileri ve programlarıyla ön planda olan Kanal D kanalını dilediğiniz ortamda platformumuz üzerinden canlı olarak izeleyebilirsiniz. Alternatifli yayınların yer aldığı Kanal D sayfamızda, kanala ait güncel yayın akışı saat saat yer almaktadır.

Kanal D Programları

Cumartesi günleri saat 20:00'da yayına başlayan Gastronomi üzerine kurulu Chefs' Arena programı yer alıyor. Pazar günleri saat 20:00'da komedi içerikli Çok Güzel Harekerler Bunlar 2 yayında. Hafta içi her gün sabah 9'da magazin içerikleri ağırlıklı Neler Oluyor Hayatta programı yer alıyor. Hafta içi hergün canlı yayınla saat 11'de Kanal D ekranlarına Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programı geliyor. Hafta içi hergün saat 13:00 da sevilen sanatçı Fatih Ürek'in sunduğu Gelinim Mutfakta başlıyor. Hafta içi hergün sabah 7.30'da sağlık üzerine kurulu Balçiçek ile Dr. Cankurtaran programı başlıyor. Pazar günleri saat 13:00'da Arda ile Omuz Omuza. Pazar günü saat 14:00'da Ayhan Sicimoğlu ile Renkler gibi programlar ve daha fazlası yer alıyor.

Dizi haberleri, en son fragmanların yer aldığı blog sayfamızdan Kanal D'ye ait birçok habere ulaşabilirsiniz.

Kanal D Tarihçe

Kanal D, Demirören Holding'in Türkiye'de yayın yapan ulusal televizyon kanallarından biridir. Tüm Türkiye'ye yayın yapan ulusal kanal, genelde dizi filmleriyle ön plana çıkmıştır ve 84 yerli ve 13 yabancı dizi ile, 93 yerli ve 9 yabancı dizi yayınlamış Show TV'den sonra en çok sayıda televizyon dizisi yayınlamış Türk televizyon kanalıdır. 2009 yılı itibarıyla Türkiye'de en çok izlenen kanal unvanını elde etmiştir.

Kanal D tarihi

Ayhan Şahenk ve Aydın Doğan tarafından ortak kurulmuştur. 16 Eylül 1993'te test yayınına ve 19 Aralık 1993'te normal yayına başlamıştır. Kanalın hisseleri 16 Ekim 1994 tarihinde Aydın Doğan'a emanet verildi ve kanalın logosu değişerek bugünkü hâlini almıştır. 2004 yılında, analog yayının yanı sıra sayısal yayın yapmaya da başlamıştır. Diğer tüm Avrupa ülkelerine Türkçe yayın yapan Almanya merkezli Euro D kanalın yurt dışındaki yayının yapıldığı kanaldır.

Kanal D İle Özleşmiş Diziler

Sihirli Annem, Yaprak Dökümü, Fatmagül'ün Suçu Ne?, Kuzey Güney, İntikam, Kavak Yelleri, Aşk-ı Memnu, Hanımın Çiftliği, Öyle Bir Geçer Zaman ki gibi Kanal D'nin en çok beğenilen dizileri arasında yer almıştır.

Kanal D Demirören Grubuna Satıldı

Kanal D, 1 Temmuz 2013'te 16:9 (geniş ekran) yayına geçti. 21 Mart 2018 tarihi itibarıyla Demirören Medya Grubu'na satılmıştır.

Kanal D frekansları

Türksat 4A uydusunda sırasıyla Frekans:11977 , Symbol Rate:27500, FEC:5/6 ve Polarizasyon: H-Yatay frekans değerlerinde yayın yapıyor.

Kanal D 2020 Dizileri

Kanal D Yeni Hayat Dizisi

Yeni Hayat

Yakında Kalan D ekranlarında yayın hayatına başlayacak yeni dizi başrollerinde, Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın ve Nilperi Şahinkara yer alıyor. Dizinin yapımcılığını Karga Seven Pictures üstleniyor.

Kanal D dizi hizmetçiler

Hizmetçiler

Kanal D ekranlarına yeni gelecek olan Hizmetçiler dizisinin yapımını Fabrika Yapım üstlenirken başrollerinde, Deniz Baysal Yurtcu (Ela), Algı Eke (Atiye), Selen Domaç (Hacer), Aleyna Solaker (Çiçek), Yiğit Kirazcı (Aras), Seçkin Özdemir (Yiğit)  Ayşenil Şamlıoğlu (Nimet), Gamze Karaduman (Demet), Nilay Erdönmez (Gülseren), Neslihan Arslan (Neslihan), Gökhan Soylu (Selim), Hazal Benli (Aslı), Servet Pandur (Belkıs), Emre Akkuş (Armağan), Cansu Fırıncı (Yaşar), Özer Arslan (Osman) karakterleriyle yer almaktadır.

Hekimoğlu dizisi Kanal D

Hekimoğlu

Dünyaca ünlü House M.D. dizisinin birebir uyarlaması olarak ekranlara gelen Hekimoğlu dizisinin yapımcılığını Karga Seven Pictures Türkiye üstlenirken dizinin başrollerinde Timuçin Esen (Ateş Hekimoğlu), Ebru Özkan Saban (İpek Tekin), Okan Yalabık (Orhan Yavuz), Kaan Yıldırım (Mehmet Ali Çağlar), Aytaç Şaşmaz (Emre Acar), Damla Colbay (Zeynep Can) karakterleriyle yer almaktadır.

Afilli Aşk

Kanal D sevilen dizilerinden olan Afilli Aşk dizisinin yapımcılığını ARC Film üstlenirken dizinin başrollerinde, Çağlar Ertuğrul (Kerem), Burcu Özberk (Ayşe), Altan Erkekli (Muhsin), Benian Dönmez (Melahat), Neşe Baykent (Yelda), Taner Rumeli (Rıza), Serkay Tütüncü (Volkan), Asena Tuğal (Hülya), Uğur Uzunel (Erkut), Zeynep Tuğçe Bayat (Ceyda), Yılmaz Kunt (Berk), Ozan Dağgez (Samet), Güzide Arslan (Gonca), Beril Pozam (Nazmiye), Umutcan Ütebay (Sabri), Vural Ceylan (Kadir), Banu İnan (Nermin), Hira Su Yıldız (Buse) karakterleriyle yer almaktadır.

Kanal D 2020 Programları

Gelinim Mutfakta Kanal D Programı

Gelinim Mutfakta

Fatih Ürek'in sunuculuğunu üstlendiği Kanal D öğlen kuşağının sevilen programı Gelinim Mutfakta hafta içi hergün 12.30'da yeni bölümleriyle yayınlanıyor.

Çok Güzel Hareketler 2

Kanal D sevilen komedi programları arasında yer alan Çok Güzel Hareketler 2, Genel Sanat Yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yapımcılığını Necati Akpınar’ın, yönetmenliğini ise Özge Toprak’ın üstlendiği oyuncu kadrosunda ise Ahmet Hilmi Deler, Atakan Çelik, Ayşegül Yılmaz, Batuhan Soyaslan, Begüm Çağla Taşkın,Cemile Canyurt, Cihan Talay, Ecem Bayır, Eda Nur Hancı, Engin Demircioğlu, Evliya Aykan, Ezgi Özyürekoğlu, Fatih Öztürk, Fatma Tezcan, Gözde Şencan, Gürhan Altundaşar, Hamza Yazıcı, Metin Pıhlıs, Ozan Can Yiğit, Safa Sarı, Sema Özkan Yorgun, Yasin Çam yer almaktadır.

Kanal D Dizileri Yeni Sezonu Ne Zaman Başlıyor?

Covid-19 salgını sonrasında çekimlerine ara verilen diziler, yeni sezon hazırlık planlarını yapmaya başladı. Beklentiler Kanal D dizilerinin Eylül ayında başlaması yönünde. Normalleşme süreciyle birlikte Haziran ayı sonlarında kanal sezon akışına devam ederek yaz sezonu dizilerini yayınlamaya başlamıştır.

Çatı Katı Aşk

Kanal D 2020 yaz dönemi dizi olarak yayına başlayan Çatı Katı Aşk dizisinde, Furkan Andıç (Ateş Avcı), Ezgi Şenler (Ayşen Yılmaz) baş rolde yer alırken, dizinin yapımını MİA Yapım üstleniyor. Dizinin konusu ise, geleneksel geniş ve sımsıcak bir aileye iki yabancı misafirin gelmesiyle başlar. Dayanışmayla ve birbirine tutunarak yaşayan bu aileye minik bir “yalan”la katılan Ateş ve Yasemin, bu çatının altında önce aşkla çarpışacak, sonra yalanlarıyla sınanacak ama zaman içinde dostluğu, paylaşmayı ve sevgiyi görecekleri günler yaşayacaklardır.

Kanal D Canlı İzleyici Yorumları

Yorum Ekle

banunca tarafından 2020-07-02 00:07:52 tarihinde gönderilmiştir.

çok güzel hareketler bunlar 2, kanal d canlı kanalında beğenerek izlediğim programlardan, eğlenceli bir akşam yaşıyoruz. Teşekkürler.

hekimoğlu tarafından 2020-02-18 16:31:08 tarihinde gönderilmiştir.

fanatik bir house md. izleyicisi olarak bayıldığım bir dizi kanal d böyle bir iş çıkardığı için teşekkür ederim, senaryoya sadık kalınması en önemli kısım bence ve karakterler tam oturmuş. Her hafta sabırsızlıkla yeni bölümü bekliyoruz.

arka sokaklar tarafından 2019-12-13 16:40:47 tarihinde gönderilmiştir.

Arka sokakları çok seviyoruz cuma günlerini iple çekiyoruz. 20 yılda sürse izleriz teşekkürler kanal d.

Sponsor Bağlantılar

Yayın Akışı

Detaylı Gör

Bir Annenin Günahı
00:15 - 02:30

Gelinim Mutfakta
02:30 - 04:45

Küçük Ağa
04:45 - 07:00

Sihirli Annem
07:00 - 09:00

Neler Oluyor Hayatta
09:00 - 11:00

Zahide Yetiş'le Gelin Görün
11:00 - 14:00

Gelinim Mutfakta
14:00 - 16:15

Arka Sokaklar
16:15 - 19:00

Kanal D Ana Haber
19:00 - 20:00

Arka Sokaklar
20:00 - 23:00