Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/canlitvizlemeli/public_html/app/controller/kanal.php on line 45
Minika Çocuk Canlı - Minika Çocuk HD İzle

Minika Çocuk Canlı

29.03.2020
Diğer Kanallar
İsim Minika Çocuk
Kategori Çocuk
Genel Merkezi İstanbul
İletişim iletisim@minika.com.tr

Minika Çocuk canlı, çocuk programlarıyla ön planda olan Minika Çocuk kanalını dilediğiniz ortamda platformumuz üzerinden canlı yayını izeleyebilirsiniz. Alternatifli yayınların yer aldığı Minika Çocuk sayfamızda, kanala ait güncel yayın akışı saat saat yer almaktadır.

Türkiye ve Dünyadan çizgi filmler, çocuk programlarının yer aldığı blog sayfamızdan Minika Çocuk'a ait birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Minika Çocuk TV, Turkuvaz TV Hizmetleri A.Ş. şirketine ait bir çocuk kanalıdır.

Minika Çocuk Tarihçesi

Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde 2011 senesi Nisan ayında yayın hayatına başlayan ve tematik kanallarının ilki olan minika, zengin yayın arşiviyle kısa sürede çocukların ve ebeveynlerin seyirlerine sunuldu.

3-8 yaş grubu çocuklar için özel olarak hazırlanmış programların yayınlandığı minikaÇOCUK 20 Ocak 2012'de yayınına başladı. Neşeli Dünyam, Maceracı Yüzgeçler, Twirlywoos, Damla'nın Dolabı, Thomas ve Arkadaşları, My Little Pony, Bob Usta, Çilek Kız, Bay Becerikli, Topsy ve Tim minikaÇOCUK ekranlarında izleyiciyle buluşan ve pedagoglarca seçilen programlardan sadece bazıları. minikaÇOCUK olarak, 3-8 yaş grubu çocuklar için özel yeni içerikleri çocuklarla buluşturmaya devam ediyor.

Minika Çocuk Yayın Frekansları

Türksat 4A Uydu Frekans: 12053 Mhz, S.Rate:27500, FEC: 5/6 Pol:H (yatay), D-Smart 131.kanal, Teledünya 445. kanal.

Şuanda Yayında Olanlar

Minika Çocuk Canlı İzleyici Yorumları

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Sponsor Bağlantılar