TRT EBA Tv Ortaokul Canlı

31.03.2020
Diğer Kanallar
İsim TRT EBA Tv Ortaokul
Kategori Çocuk
Genel Merkezi Ankara

Yayınlar donuyor EBA Tv Ortaokul canlı nasıl izlenir?
Yayınlar internet bağlantınıza göre otomatik olarak kalite seçilierek sizlere sunuluyor. EBA Tv Ortaokul canlı yayınında yaşanan donma ve kopmalar kalite geçişlerinde meydana gelebilmektedir buda bağlantı hızınızda olan dalgalanmalardan meydana gelmektedir. Rahatsız edici bir durum olduğunda mutlaka bize bildirin.

TRT EBA Tv Ortaokul yayınında ses gelmiyor?
TRT EBA platformu üzerinden direk aktarılan yayınlarda hiç bir oynama yapılmamaktadır yayın kaynaklı ses problemleri oluşabilmektedir böyle durumlarda düzelmesini beklemek tek seçenek gibi görünmekle birlikte yayınlarda oluşan sorunlarda mutlaka bize bildirin.

EBA Tv Ortaokul izle ders programı nerede?
Canlı yayın akışlarını mümkün olduğunca izleyicilere sunma gayretindeyiz fakat günlük değişken ders programları EBA platformu üzerinden EBA Tv Ortaokul canlı yayını için bakmanız gerekmektedir.

TRT EBA Tv Ortaokul canlı, Dünya geneli yaşanan covid-19 salgını sebebiyle okullarda eğitim online olarak TRT EBA Tv ortaokul canlı üzerinden veriliyor. Ortaokul öğrencilerine özel olarak hazırlanan ders programlarının yer verildiği kanalı canlı izleyebilirsiniz.

Milli Eğitim Bakanlığı açıklamasına göre, EBA TV için TRT üzerinden 3 ayrı kanal 6 ayrı frekansta yayın yapacak. Yapılacak olan yayınların 3'ü HD yayın, 3'ü de SD yayın alt yapısıyla hazırlandı. Öğrenciler için EBA TV İlkokul, EBA TV Ortaokul ve EBA TV Lise ile 23 Mart 2020 Pazartesi gününden itibaren uzaktan eğitime başlayacak. Ayrıntılı yayın akışı ve ders programı Bakanlığın web sitesinde ve "eba.gov.tr"'den belirlenecek.

Şuanda Yayında Olanlar

TRT EBA Tv Ortaokul Canlı İzleyici Yorumları

Yorum Ekle

samet tarafından 2020-03-26 11:06:27 tarihinde gönderilmiştir.

gözel olmuş

adem tarafından 2020-03-26 09:30:29 tarihinde gönderilmiştir.

ya neden 25 dk degilki

Sponsor Bağlantılar