Woman Tv Canlı

İsim Woman Tv
Kategori Ulusal
Genel Merkezi İstanbul

Woman Tv canlı, Türkiye'nin ilk kadın dikeyinde yayın hayatına başlayan tematik tv kanalı. Türkiye'de yayın yapan kanalalrda sadece kadınlara özel yayınların eksikliğini görerek yayın hayatına başladığını tahmin ettiğimiz Woman Tv kanalında yer alan içerikler tamamen kadınlara yönelik sunulmakta.

24 Aralık 2018 tarihinde yayın hayatına başlayan Woman Tv Genel Yayın Yönetmenliğini Ahu Özyurt üstlenmekte. Bu dikeyde ülke geneli yaygın olan bir marka olmak istediklerini açıklayan kanal yönetimi, kadın izleyici kitlesinin ilgisini tamamen yakalamak istiyor. Woman Tv kanalını kesintisiz olarak izleyicilerimize sunuyoruz.

Woman Tv Programları

Gökhan Karakaş ile Açık Denizler. Afiyet Olsun. Ahu Özyurt'la Çerçevenin Dışı. Burcu Sarıca sunuculuğunda Anneler Yaşasın. Aslı Bosut İle Artı Hayatlar. Aslı Öymen'le Yaşasın Sanat. İnci Yazgan'la Astroloji. Bebeğimi Büyütürken. Cansın Tuncay İle Tam Tadında. Derya Özel ile Renkler. Ece Karaboncuk İle Eğitim Şart. Eko Kadın. Ekonomide Saadet. Fark Yaratan Kadınlar gibi birçok kadınlara yönelik programlar Woman Tv kanalında izleyicilerini bekliyor.

Woman Tv Frekansları

Turksat 4A uydusu, Frekans: 12034, Pol: 27500, Feq: 5/6 V Dikey. Vodafone TV 55. Kanal. D-Smart 53. Kanal.

Woman Tv Canlı İzleyici Yorumları

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?